top of page

KREMĀCIJA

Katram ir tiesības izvēlēties savu apbedīšanas veidu – kremāciju. Visā pasaulē strauji mainās apbedīšanas tradīcijas. Kremācija ir uzskatāma par normālu un cienījamu apbedīšanas veidu, pēc kura pieprasījums pieaug katru gadu.

KREMĀCIJAS PAKALPOJUMA IZMAKSAS

681 EUR ar PVN 

Kremācija, urna (pelnu kapsula), kremācijas plāksnīte, pelnu kapsulas (urnas) datu identifikācija un reģistrācija arhīvā, pasūtījuma noformēšana, kremācijas apliecība, pasūtījuma administrēšana, mirušā novietošana, pārnešana kremācijai, mirušā transportēšana uz krematorijas morgu no izsaukuma vietas (mājām, slimnīcas, pansionāta u.c.), spec. pakete, pārnešana no izsaukuma vietas līdz krematorijai, sanitārkosmētiskie pakalpojumi, kremācijas zārks.

835 EUR ar PVN

Kremācija, urna (pelnu kapsula), kremācijas plāksnīte, pelnu kapsulas (urnas) datu identifikācija un reģistrācija arhīvā, pasūtījuma noformēšana, kremācijas apliecība, pasūtījuma administrēšana, mirušā novietošana, pārnešana kremācijai vai atvadu zālē, mirušā transportēšana no izsaukuma vietas (mājām, slimnīcas, pansionāta u.c.) uz krematorijas morgu, speciālā pakete, pārnešana no izsaukuma vietas līdz krematorijai, sanitārkosmētiskie pakalpojumi, mirušā ģērbšana, grimēšana, iezārkošana, zārka īre, pārklājs zārkā, krematorijas atvadu zāle Rīgā vai Valmierā, atvadu zāles koordinators, sveces atvadu zālē.

bottom of page